Xhup i zi me shtresë të brendshme Brandit M65

69.00

• Cilësi dhe komfort
• Shirita tek shpatullat
• Xhepa të mëdhenj dhe me hapësirë
• Kapuç i fshehur në jakë
• Dizajn i njohur dhe specifik
• Pjesë e brendshme dhe e ndashme poliestri.
• Material 65% poliestër dhe 35% pambuk.
• Lidhëset e kapucit janë 93% pamuk dhe 7% elastin.
• Përshtatës rreth kyceve të duarve dhe abdomenit.
• Shtresa e brendshme mund të hiqet në varësi të nevojës.

Clear
SKU: m6501 Category: Tags: , , , , , , , , ,

Description

Xhupi me shtresë të brendshme M65 Brandit Vietnameze është një model i cili i reziston kohës dhe është i njohur nga shumë breza, ndërkohë që është në përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë dhe dizajnit. Materiali është i përbërë nga 65% poliestër dhe 35% pambuk ndërkohë që dhe mbushja është gjithashtu poliester. Fibrat artificiale i japin forcë xhupit, kështu që nuk është e pazakontë që blerësit të na tregojnë që e kanë veshur xhaketën për 10-15 vjet. Xhaketa reziston ndaj kushteve të ndryshme të motit të tilla si shiu, bora, era dhe ju mbron nga ato. Dizajni i xhaketës është shumë specifik dhe i njohur dhe posedon të mëposhtmet:
• Xhepa shumë funksional me kapacitet të madh dhe ju mund lehtësisht të mbani çdo gjë të nevojshme me vete.
• Shirita te shpatullat të cilat japin dizajn specifik estetik.
• Xhupi ka edhe kapuç i cili, sipas nevojës mund të nxirret nga jaka ku është i mbledhur, gjë qe ju jep mundësi mbrojtjeje të shpejtë nga shiu.
• Shtresa e brendshme nga poliestri të cilën mund ta hiqni dhe të vishni pjesët të ndara në varësi të motit dhe dëshirave tuaja.

Brandit është firmë Gjermane e pozicionuar në Keln dhe është e njohur për cilësinë e mallrave të tyre, që është e kuptueshme, pasi tiparet e para të produkteve gjermane janë cilësia, siguria, qendrueshmëria, etj. Siç kemi theksuar, edhe pse jemi firmë relativisht e re, marrim konfirmime nga klientët tanë të cilët kanë veshur këtë xhup për 10-15 vjet dhe sot përsëri i blejnë nga ne, gjë që është prova më e mirë e cilësisë së këtij xhupi. Modeli i xhupit i përgjigjet të gjitha stileve të modës. Kështu mund ta vishni në variantin casual si dhe në kushtet serioze. Dikur xhaketa M65 ishte e lidhur vecanërisht me ushtrinë dhe në mënyrën e tillë të veshjes. Tani përdoret gjithnjë e më shumë në mënyrën civile. Ua rekomandojmë të gjithëve pasi nuk dyshojmë që do jetë shoqëruesi më i mirë dhe asnjëherë nuk do vjeteësohet. Më shumë mund të shihni në M65.

Additional information

Madhësia

2XL, 3XL, 4XL, L, M, S, XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhup i zi me shtresë të brendshme Brandit M65”

Your email address will not be published. Required fields are marked *