Maskë e bardhë WV

9.00

• Ngjyra: e bardhë
• Materiali: Pambuk
• Modeli: maskë me një hapje
• Lara: s’ka
• Shumë e rehatshmë për tu veshur
• Buzë të theksuara

SKU: WV Category: Tags: , , ,

Description

Maskë e bardhë klasike me buzë të theksuara, e cila është interesante falë ngjyrës se bardhë që nuk bie, të cilën është e mundur të kombinohet me cdo helmetë, kaskë dhe kapele. E bërë nga 100% pambuk, material i cili është shumë i këndshëm dhe i butë për tu veshur, në çdo mënyrë.
Ajo që e dallon këtë maskë në krahasim me tjerat është që nuk ka motive të stampuara si në maskat e tjra, që e bën të njohur dhe te gjeneratat e tjera, perveç te rinjve. Këtë maskë e përdorin pjestarët e shumë ekipeve, policisë, forcave ushtarake, alpinistëve, skijatorëve, etj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maskë e bardhë WV”

Your email address will not be published. Required fields are marked *