XHUP DARKCAMO BRANDIT M65 ME SHTRESË TË BRENDSHME

89.00

• Cilësi dhe komfort
• Shirita tek shpatullat
• Xhepa të mëdhenj dhe me hapësirë
• Kapuç i fshehur në jakë
• Dizajn i njohur dhe specifik
• Pjesë e brendshme dhe e ndashme poliestri.
• Material 65% poliestër dhe 35% pambuk.
• Lidhëset e kapucit janë 93% pamuk dhe 7% elastin.
• Përshtatës rreth kyceve të duarve dhe abdomenit.
• Shtresa e brendshme mund të hiqet në varësi të nevojës.

Clear

Description

Xhupi darkcamo me shtresë të brendshme M65 Brandit Vietnameze e zezë është një model xhupi i cili i reziston kohës dhe është i njohur nga shumë gjenerata ndërkohë që është në përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë dhe dizajnit. Materiali është i përbërë nga 65% poliestër dhe 35% pambuk ndërkohë që dhe mbushja është gjithashtu poliestër. Fibrat artificiale i japin forcë xhaketës, kështu që nuk është e pazakontë që blerësit të tregojnë që e kanë veshur xhupin për 10-15 vjet. Xhupi i reziston kushteve të ndryshme të motit si shiu, bora dhe erës dhe ju mbron nga ato. Dizajni i xhupit është shumë specifik dhe i njohur dhe posedon të mëposhtmet:

• Xhepa shumë funksional me kapacitet të madh dhe ju mund lehtësisht të mbani çdo gjë të nevojshme me vete.
• Shirita te shpatullat të cilat japin dizajn specifik estetik janë shenjë dalluese e xhaketës.
• Xhupi ka edhe kapuç, i cili sipas nevojës mund të nxirret nga jaka ku është i mbledhur, gjë qe ju jep mundësi mbrojtjeje të shpejtë nga shiu.
• Shtresa e brendshme nga poliestri të cilën mund të hiqni dhe të vishni pjesët të ndara në varësi të motit dhe dëshirave tuaja.

Brandit është firmë Gjermane e pozicionuar në Këln dhe është e njohur për cilësinë e mallrave të tyre, që është e kuptueshme, pasi tiparet e para të produkteve gjermane janë cilësia, siguria, qendrueshmëria, etj. Modeli i xhupit i përgjigjet të gjitha stileve të modës. Kështu mund ta vishni në variantin casual si dhe në kushtet serioze. Dikur xhupi M65 ishte e lidhur vecanërisht me ushtrinë dhe në mënyrën e tillë të veshjes. Tani përdoret gjithnjë e më shumë nga pothuajse të gjithë të lidhur ose jo me ushtrinë. Ua rekomandojmë të gjithëve pasi nuk dyshojmë që do jetë shoqëruesi më i mirë dhe asnjëherë nuk do dalë jashtë mode.

.

Additional information

Madhesia

L, M, S, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “XHUP DARKCAMO BRANDIT M65 ME SHTRESË TË BRENDSHME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *